خانه / Vip / غذای عروسی

غذای عروسی

غذای عروسی همه ما از زمان های خیلی گذشته، یعنی از زمان های کودکیمان به مراسم ازدوجمان فکر میکردیم. باغ تالار شاید در رویاهایمان خودمان را بارها با لباس زیبای سفید ویا با لباس دامادی تصور کرده ایم،پس این موضوع برای همه ما بسیار مهم است و زمانی که وقت آن می رسد که باید بالاخره این مراسم را اجرا کنیم همه ما با بسیار ترس و دلهره شدیدی مواجه میشویم زیرا بالاخره با بزرگ ترین واقعه زندگی مان روبه رو شده ایم. غذای عروسی در این روز همه ما استرس آن را داریم که همه چیز به بهترین شکل ممکن باشد پس برای این روز خاص برنامه ریزی های بسیاری را باید از قبل انجام دهیم، تا چیزی را از قلم نیاندازیم تا با مشکلی در آن روز مواجه نشویم.

غذای عروسی
غذای عروسی

از جمله این برنامه ها ، غذای عروسی برنامه ریزی برای مهمانان است.همانطور که میدانید پذیرایی از مهمانانی که برای مراسم خود دعوت کرده اید بسیار مهم و حائز اهمیت است،و از جمله این تدارکات ،تدارکات مربوط به سرو است.سرو از ارکان اصلی برای پذیرایی از مهمانان حساب میشودو بسیاری از عروس و داماد ها مناسب داشتن را حتی از داشتن سالنی بسیار شیک ترجیح می دهند.اصولا انتخاب برای مهمانی را پدران عروس و دامادها به عهده میگیرند زیرا تجربه ی این افراد از بقیه افراد بسیار بالاتر است و همچنین اهمیت فراوانی به انتخاب درست میدهند.

غذای عروسی انتخاب به عوامل گوناگونی بستگی دارد از جمله بودجه ای که شما میخواهید برای تهیه هزینه کنید. اگر شما بودجه قابل توجه ای داشته باشید میتوانید از سلف، سلف استفاده کنید بدین شکل که  متنوع را برروی میز بزرگی در سالن قرار دهید تا هرکس هر را که دوست دارد به هرمیزان نوش جان کند. غذای عروسی برای اینکه شما بتوانید عروسی خودتان را به صورت سلف سرو کنید باید میزان بیشتری را تهیه کنید تا اگر مهمانان شما از زیادی استفاده کردند برای سایر مهمانان کم نیایید.

اینطوری هم شما بسیار ناراحت میشوید و خم مهمانی که مورد نظرش را سرو نکرده است. پس شما احتیاج به بیشتری دارید. از طرفی برای آنکا بتوانید بذاهای عروسی را به صورت سلف سرو کنید باید تنوع را افزایش دهید بگونه‌ای  که حداقل سه مدل برروی میز بزرگ وجود داشته باشد. غذای عروسی پس نتیجه میگیریم برای این مدل  دادن در عروسی شما متحمل هزینه های سنگینی می‌شوید. از طرفی اگر شما را به صورت دیس دیس برروی هر میزی قرار دهید و برای هرچند نفری دوعدد دیس بگزارید هم میتوانید از تنوع قضایی تان کم کنید و هم میتوانید از میزانی که را میخواهید تهیه‌ کنید نیز به تعداد تهیه کنید نه بیشتر.

زیرا زمانی که دیسی برروی میزی قرار می‌گیرد،افراد برای کشیدن رعایت میکنند تا به همه افراد دور آن میز برسد. پس شما به بودجه تان بسیار دقت کنید تا مناسب به آن به یکی از این دو روش را سرو کنید.

غذای عروسی حال نوبت به آن می رسد که شما از کجا مورد نظرتان را تهیه کنید. اگر شما آشپزی شناخته شده را می‌شناسید که قبل از  زیادی که برای سالن های مختلف درست کرده است خورده اید و بسیار خوشتان آمده است میتوانید از آن فرد بخواهید که  عروسی شما را نیز تهیه کنید. اما اگر فردی را نمی‌شناسید باید به سراغ افرادی بروید که همچین فردی را می شناسند و میتوانند شما را در انتخاب آشپزی مناسب یاری دهند. غذای عروسی از طرفی اگر شما مراسمتان را در تالار برگزار میکنید اصولا خود تالار ها آشپز هایی دارند که کار پخت را میتواند به عهده بگیرد.

اما همانطور که میدانید چون تهیه مناسب و با کیفت برای عروسی امری بسیار مهم است سعی کنید اگر میخواهید کار پخت را به آشپز تالار غذای عروسی بدهید نمونه ای از تهیه شده توسط آشپز را میل کنید تا درصورت تأیید بتوانید با خیالی آسوده کار پخت را به آن فرد واگزار کنید.

امیدواریم مطالب گفته شده برایتان در خصوص سرو عروسی مفید واقع شده باشد.

  • - 4
4
درحال ارسال
امتیاز کاربر 0 (0 رای)

حتما ببینید

مراسم عروسی

مراسم عروسی تا به حال به اين فکر کرده ايد که در طول عمرتان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *