خانه / Vip / کارت عروسی

کارت عروسی

کارت عروسی زيباترين جشني است که قرار است براي يک فرد در طول زندگي اش برگزار شود. جشني که با هيچ مراسم ديگري قابل مقايسه نيست. اگر شما بارها براي خود مراسم هاي مختلفي مانند تولد، فارغ‌ التحصيل و… را در باغ تالار برگزار کرده ايد و جشني بسيار باشکوه را گرفته‌ ايد اما زماني که بايد مراسم عروسيتان را برگزار کنيد استرسي بسيار شديد شما را فرا ميگيرد زيرا ميدانيد که قرار است بزرگ ترين واقعه عمرتان را تجربه کنيد. واقعه اي که شايد هيچ گاه ديگر با آن مواجه نشويد.

پس بايد همه چيز از قبل برنامه ريزي شده باشد تا زماني که وقت برگزاري مراسم کارت عروسی فرا مي رسد با کم و کسري مواجه نشويد. شما براي اين کار لازم است ابتدا ليستي را تهيه کنيد و در آن ليست تمام کار هايي را که ميخواهيد انجام دهيد و تمام وسايلي که بايد تهيه کنيد را بنويسيد و لازم است اين ليست رازحداقل دو الي سه ماه، قبل از عروسي آماده کنيد تا به مرور زمان مواردي را به اين ليست اضافه کنيد.

کارت عروسی
کارت عروسی

از جمله مواردي که بايد در ليست منتخب شما قرار بگيرد تهيه ي کارت عروسی براي مهماناني است که قصد داريد آن هارا براي مراسم عروس تان دعوت کنيد. بسياري از افراد براي فاميل هاي درجه يک مانند خواهر و برادر کارت عروسي تهيه نمي کنند زيرا اين افراد به قدري به انسان نزديک هستند که ديگر نيازي به دعوت خاصي از طرف ما ندارند و خودشان در جريان همه چيز هستند.

اما برخي از خانواده ها که چنين صميميتي درونشان ديده نمي شود حتي بايد براي اين افراد (افراد درجه يک) نيز کارت دعوت به عروسي تهيه کنند. براي انتخاب کارت عروسی شما در ابتدا بايد ليستي دقيق از مهماناني که ميخواهيد دعوت کنيد را تهيه کرده و سپس با توجه به آن ليست تعداد کارت هايي که بايدخريداري کنيد را مشخص کنيد. و اين را در نظر بگيريد که هر خانواده چه تعداد افرادي را در خود جاي مي‌دهد زيرا لازم نيست براي هر فردي به صورت جداگانه کارت دعوت تهيه کنيد بلکه براي هر خانواده يک کارت دعوت کافي است مگر آنکه فردي تنهايي زندگي کند.

در قدم بعدي شما بايد مکاني که مي‌خواهيد مراسم عروسيتان را در آن برگزار کنيد را مشخص کنيد و همچنين ساعت شروع مراسم را تا درون بتوانيد آدرس دقيق از مکاني که قرار است در آن جا جشن بگيريد را درون براي مهمانان بنويسيد. در قدم بعدي شما بايد به دنبال مکان هاي مناسبي بگرديد که مغازه هاي زيادي دارد که کارت عروسی مي فروشند و مدل هارا چک کنيد تا ببينيد چه مدلي شما را جذب خود مي‌کند.

براي اين کار اصولا مکان هايي در هر شهري وجود دارند که چندين و چند مغازه فقط به صورت انحصاري کارت هاي عروسي تهيه مي‌کنند. در قدم بعدي شما اگر خانواده اي مذهبي نيستيد و برايتان مشکل نيست که عکس عروس و داماد را برروي چاپ کنيد اين کار ايده جالبي است که امروزه بسيار طرفداراني پيدا کرده است و عروس و داماد هاي زيادي خواهان آن هستند که عکس هايي زيبا از خود تهيه کرده و برروي کارت عروسی شان چاپ کنند.

اين عکس ها هم مي تواند جنبه اسپورت داشته باشند و هم مي توانند جنبه رسمي داشته باشند اين امر بستگي به سليقه شما دارد. در قدم بعدي شما بايد هزينه‌اي که ميخواهيد به اين امر اختصاص دهيد را مشخص کرده تا بر اساس آن هزينه اقدام به تهيه خود کنيد،زيرا در بازار قيمت کارت ها از بسيار بالا تا بسيار پايين وجود دارند که شما بر اساس بودجه خود مي توانيد اقدام به تهيه‌ي آن کنيد.
اميدواريم با مطالعه اين مطالب بدانيد که بايد براي تهيه ي کارت عروسی چه اقداماتي انجام دهيد.

  • - 4
4
درحال ارسال
امتیاز کاربر 5 (1 رای)

حتما ببینید

مراسم عروسی

مراسم عروسی تا به حال به اين فکر کرده ايد که در طول عمرتان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *