خانه / Vip / مراسم عروسی

مراسم عروسی

مراسم عروسی تا به حال به اين فکر کرده ايد که در طول عمرتان با چه تغييرات بزرگي مواجه بوده ايد؟ باغ تالار و چه اتفاق هايي برايتان افتاده است که سرنوشت شمارا عوض کرده است؟ شايد خيلي ها پاسخ هايي مانند قبول شدن در رشته مورد علاقه خود در دانشگاه و يا قبولي در آزمون هاي مختلف همين طور پيشرفت در زمينه شغلي و درآمدي وهمچنين تغييرات احساسي به ذهنشان آمده باشد.

اما اگر به شما بگويند مهم ترين تحول زندگي را بگوييد که قرار است برايتان پيش بيايد و يا پيش آمده است را بگوييد قطعا خيلي ها به رسيدن به کسي که دوستش دارند اشاره مي کنند. درست است به جرئت ميتوان اين اتفاق را جز بزرگ ترين اتفاق هاي زندگي هر شخصي دانست. فکر کنيد شما ساليان سال با خانواده خود و يا به تنهايي زندگي کرده ايد و حال قرار است فرد ديگري را به زندگي تان راه دهيد تا بقيه‌ي عمر را کنار شما باشد.

پس قطعا انتخاب درست و عاقلانه بسيار مهم است تا بقيه‌ي عمرتان را در آرامش کافي به سر ببريد. اگر شما فرد موردنظر خودرا انتخاب کرديد بايد براي شروع زندگي مشترک خود برنامه ريزي هاي فراواني را انجام دهيد از جمله در ابتداي کار بايد به فکر برگزاري مراسم عروسی تان باشيد.

مراسم عروسی
مراسم عروسی

براي هرچه بهتر بودن اين مراسم با شکوه بايد برنامه ريزي هاي دقيقي را انجام دهيد براي اين کار شما ميتوانيد از مراکزي که امروزه کار برگزاري مراسم عروسی را برعهده مي‌گيرند کمک بخواهيد اين مراکز از ابتداي کار يعني تهيه لباس عروس گرفته تا سالن و باغ و… را خودشان رزو مي‌کنند و ترتيب همه کارهارا مي دهند البته با سليقه شما. و ديگر لازم نيست براي هر کار کوچکي استرس بگيريد زيرا افراد اين مرکز همه ي کارهارا انجام مي‌دهند اما اگر شما و ضعيت مالي خيلي قوي نداريد ميتوانيد خودتان با کمک دوست و فاميل به برگزاري مراسم عروسی اقدام کنيد.

فقط دقت کنيد که همه چيز را به صورت دقيق برنامه ريزي کنيد تا کاري از قلم نيوفتد. در ابتدا بايد مقدار پولي که ميتوانيد صرف اين مراسم کنيد را مشخص کنيد تا بتوانيد براي همه پول به طور دقيق برنامه اي بچينيد در قدم بعدي لازم است ليستي از مهمانان را تهيه کرده و سالن مورد نظر خودرا رزو کنيد در قدم بعدي مواردي مانند لباس عروس وداماد، آرايشگاه عروس و داماد و ماشين عروسي، دسته گل عروس ورزو عکاس و فيلم بردار مناسب را انجام دهيد در قدم بعدي بايد به فکر وسايل پذيرايي مناسب از مهمانانتان باشيد و همچنين ديجي و يا خواننده اي براي شاد کردن مراسم عروسی خود پيدا کنيد.

يادتان نرود از مدتي قبل اقدام به تهيه ي کارت هاي عروسي خودکنيد و آن را دست مهمانانتان بسپاريد تا آن‌ها براي آن روز برنامه ي ديگري نداشته باشند و يا کنسل کنند.
از طرفي ديگر تهيه ي کارت هاي عروسي يه کل در معناي احترام گذاشتن يه مهمان و دعوت شدن توسط شما است. در قدم بعدي بايد به يک سريع از چيز ها مانند غذا، خوب بودن سالن، و درست و زيبا بودن لباس و آرايشگاه عروس دقت دوچندان شود. براي مثال فزض کنيد که شما مراسم عروسی برگزار کرده ايد و در اتمام جشن که قرار است شام سرو شود.

مهمان ها خسته هستند شامي بسيار بي کيفيت را در اختيار آن ها قرار دهيد. اين کار هم شما را بسيار شرمنده و ناراحت مي‌کند و هم مهمان بسيار دلخور و ناراحت مي شود پس از قبل غذاهارا چک کنيد و کيفيت کار آشپز را بسنجيدتا همه چيز به بهترين شکل ممکن جلو برود.

از طرف ديگر تميزي و خوب بودن سالن بسيار مهم است زيرا شما هزينه زيادي را متحمل شده ايد تا جشني بي نقص را برگزار کنيد که اين امر با وجود سالني زيبا و کامل محيا مي شود پس از قبل سالن را چک کنيد. ودر آخر عروس خانوم ها که اين روز برايشان اهميت بسيار بالايي دارد اگر در اين روز زيبا نباشند حسي بسيار نامطلوب دارند و علاوه بر اينکه به آن ها خوش نميگذرد بسيار هم بد ميگذرد پس خريد لباس مراسم عروسی را به اخرين لحظه ها نسپاريد و از طرفي آرايشگاه عروس را از قبل آرايشگاهي شناخته شده و عالي انتخاب کنيد.

  • 4%
    - 4%
4%
درحال ارسال
امتیاز کاربر 5 (1 رای)

حتما ببینید

شرایط ازدواج

شرایط ازدواج آیینی است که طی آداب و رسوم خاص هر کشور یا منطقه ، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *