خانه / Vip / لباس عروس پوشیده و شیک

لباس عروس پوشیده و شیک

لباس عروس پوشیده و شیک شايد شما اگر از هر دختري راجب روياهايش بپرسيد، تصورکردن خودش در باغ تالار و لباس سفيد جزئي از اين روياها باشد. زماني که دختري بسيار کوچک است روياي همچين روزي را در ذهن خود دارد،زيرا در آن روز قرار است به يکي از بزرگ ترين آرزوهاي خود يعني خوشبختي کنار کسي که دوستش دارد برسد.

پس برايش بسيار مهم است که در اين روز زيبا همه ي تدارکات به بهترين شکل ممکن انجام شود. همه ي خانوم هايي که قرار است مراسم عروسي خودرا در زماني مشخص برگزار کنند، از ماه ها قبل استرس فراوان داشته و برنامه ريزي هاي فراواني را انجام ميدهند از انتخاب لباس عروس پوشیده و شیک مناسب گرفته تا دسته گل و آرايشگاه و… در اين مطلب ما ميخواهيم به خانوم هايي که به تازگي قرار است عروس شويم نکاتي را بگوييم که براي انتخاب لباس عروس پوشیده و شیک شان بسيار به دردشان ميخورد.
در قدم اول شما بايد ابتدا تاريخ دقيق برگزاري مراسم عروسي را مشخص کنيد تا بدانيد که چه تايمي براي تهيهي لباس مورد نظر خود داريد. در قدم بعدي اين نکته مهم است که مجلش شما به چه صورتي قرار است برگزار شود، به صورت خيلي مجلل ويا به صورت مختصر ومفيد. در قدم بعدي اعتقادات شما و بودجه شما حائز اهميت مي شود.
شما پس از تعيين زمان دقيق عروسي بايد بسنجيد که آيا زمان کافي براي گشتن زياد و يا تهيه پارچه و سپردن آن به خياط داريد يا خير.

لباس عروس پوشیده و شیک
لباس عروس پوشیده و شیک

اگر ماه ها به عروسي شما مانده باشد شما با خيالي آسوده مي توانيد انواع و اقسام ژورنال ها و يا عکس هاي مختلف از عروسي ها را مشاهده کنيد تا مدل مورد نظر خودرا انتخاب کنيد سپي ميتوانيد به مکان هايي که لباس عروس مي فروشند رفته و ببينيد که آيا اون مدل و طرح را با سايز مناسب شما دارا مي باشند و يا خير که اگر دارا بودند از همان مکان لباس مورد نظر خودرا تهيه کنيد و يا اگر هرچه گشتيد و پيدا نکرديد به دنبال خياطي ماهر بگرديد و لباس عروس پوشیده و شیک خود را به دست آن خياط بسپاريد.
خريد به صورت آماده مزيت ها ومعايبي دارد که ميتوان به آن که در خريد حضوري شما لباس را به تن ميکنيد و تن خورش را مشاهده کرده و با اطمينان کافي اقدام به خريد ميکنيد اما از مزيت هاي اين نوع خريد به اينکه شايد شما اصلا مدلي که مدنظرتان است را پيدا نکنيد نيز ميتدان اشاره کرد پس با در نظر گرفتن معايب و محاسن سعي دز انتخاب درست کنيد.

در قدم بعدي اگر شما تايم کمي براي دوختن لباس عروس پوشیده و شیک خود داريد مي توانيد به صورت حضوري و يا اگر خياطي ماهررا مي شناسيد که با اطمينان ميدانيد که در مدت کوتاهي که پيش رو داريد مي تواند لباسي بسيار زيبا را در اختيارتان بگذارد واگذار کنيد در غير اين صورت ريسک نکنيد و لباس را به صورت آماده تهيه کنيد.

بهزاين نکته نيز توجه داشته باشيد که لباس را بر اساس هيکلتان انتخاب کنيد مثلا اگر شما هيکلي بسيار کوچک و ريز و يا بسيار درشت داريد لباس هاي بسيار جذب و بدن نما را به، شما توصيه نميکنيم بلکه زماني ميتوانيد از اين نوع لباس ها استفاده کنيد که هيکلي بسيار زيبا و متناسب داشته باشيد. لباس عروس پوشیده و شیک پس در انتخاب مدل لباسي که ميخواهيد آن را براي عروسيتان يه تن کنيد بسيار دقت کنيد تا اين لباس زيبايي چشم گيري را براي شما به ارمغان بياورد.


نکته ديگري که بايد به آن توجه کنيد آن است که اگر ميخواهيد لباس عروس پوشیده و شیک را به دست خياط بسپاريد سعي کنيد پارچه مرغوب و زيبايي را انتخاب کنيد و از طرفي براي پرو بارها پيش خياط رفته و يه دقت پيراهن را بررسي کنيد و از طرفي سعي کنيد، دوخت لباس را از مدت ها قبل به دست خياط سپرده تا اگر مشکلي براي لباس پيش آمد زمان آن را داشته باشيد که اقدام ديگري انجام دهيد.

  • - 5
5
درحال ارسال
امتیاز کاربر 5 (1 رای)

حتما ببینید

مراسم عروسی

مراسم عروسی تا به حال به اين فکر کرده ايد که در طول عمرتان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *