خانه / Vip / ماه عسل عروس و داماد

ماه عسل عروس و داماد

ماه عسل عروس و داماد با گفتن اين کلمه همه ما به ياد اولين مسافرت بعد از باغ تالار عالي هم راه با کسي که دوستش داريم ميوفتيم کسي که براي رسيدن به آن تلاش هاي فراواني کرده ايم و اکنون ميخواهيم بقيه‌ي عمرمان را کنارش سپري کنيم. انسان ها حتي زماني که ازدواج هم نکرده اند وقتي حرفي از ازدواج و ماه عسل عروس و داماد پيش مي آيد ناخودآگاه خودرا کنار کسي که دوستش دارند و يا قرار است دوستش داشته باشند تصور مي‌کنند و براي آن روز فکر ها و نقشه هايي را در سرشان مي‌گذرانند. زيرا آن ها مي‌دانند که فقط قرار است يک بار اولين مسافرت برايشان بعد از ازدواج وجود داشته باشد و به همين علت بايد همه چيز به گونه اي باشد که نقصي در آن ديده نشود.

زماني که قرار است فردي ازدواج کند از ماه ها قبل درگيري هاي فکري زيادي مربوط به چگونگي برگزاري يک مراسم آبرومند و چگونه جور کردن هزينه هايي که نياز است آنها را براي مراسم عروسي خرج کرد و.. وجود دارد و زماني که با هزار سختي و استرس مراسم عروسي برگزار مي شود هم عروس و هم داماد احتياج به يک دوره از زمان هرچند کوتاه براي استراحت و تنها بودن دارند ماه عسل عروس و داماد و اکثر زوج ها خواهان آن هستند که اين مدت را در جايي بيرون از شهر خودشان به سر کنند.

ماه عسل عروس و داماد
ماه عسل عروس و داماد

براي اين کار ابتدا بايد شما اگر درجايي شاغل هستيد که کارفرما کسي غير از خودتان است بايد مرخصي براي ازدواجتان بگيريد تا دلشوره براي شغلتان نداشته باشيد تا بتوانيد به اندازه کافي از سفرتان لذت ببريد در اقدام بعدي لازم است که حداقل يکي دوروز بعد از مراسم عروسي تان اقدام به سفر رفتن کنيد تا خستگي آن روز سخت به قدري از تنتان بيرون آمده باشد تا بتوانيد با خيالي آسوده اقدام به رفتن به سفر کنيد در قدم بعدي لازم است که شما مکان مورد نظر خودرا براي رفتن به ماه عسل عروس و داماد تعيين کنيد براي اين کار با شريک زندگيتان در اينترنت و سايت هاي گردشگري مختلف جستجو هاي لازم را انجام دهيد و اگر شما فردي مذهبي هستيد و دوست داريد که اولين مسافرت خود با شريک زندگي تان را در مکاني مقدس سپري کنيد، بايد دنبال جستجو درمورد شهر هاي مذهبي باشيد براي اين کار شبکه هاي اجتماعي مي توانند بسيار به شما ياري برسانند.

در قدم بعدي شما بايد لوازم مورد نياز براي رفتن به يک ماه عسل عروس و داماد را آماده کنيد. اگر شما با وسيله نقليه خود مي‌خواهيد به مکاني مسافرت کنيد قطعا لوازمي که بايد آن هارا در سفر داشته باشيد زياد تر مي شوند همچنين شما بايد خودروي خودرا نزد مکانيکي با تجربه برده تا چکاب هاي کافي را براي سالم بودن خودروي شما انجام دهد. از طرف ديگر باک بنزين را نيز يادتان نرود چک کنيد!

شايد شما براي رفتن به ماه عسل عروس و داماد دونفره جمع آوري لوازم لازم را دقيق ندانيد پس بهتر است از کسي در اين زمينه راهنمايي بگيريد. در اقدام بعدي چون شما تازه عروس و داماد هستيد و ممکن است پول و طلا و.. زيادي داشته باشيد پس يادتان نرود کادوهاي عروسي و جواهراتتان را در صندوق امانت بانک قرار دهيد تا در نبودتان پول ها و کادوهايتان در امان باشند و شما از اين بابت نگراني و دلهره اي نداشته باشيد.

در اقدام بعدي حتما شيرگاز و آب را ببنديد و چراغ هاي خانه تان را خاموش کنيد زيرا ممکن است در مدتي که شما داخل خانه تان نيستيد نشتي صورت بگيرد و منجر به خسارت براي شما شود پس کوتاهي نکنيد. در قدم بعدي در خانه تان را خيلي سفت و محکم قفل کنيد و تمام نکات ايمني مربوط به حفاظت از خانه تان را رعايت کنيد. ماه عسل عروس و داماد اگر شما مي‌خواهيد با هواپيما و يا قطار سفر کنيد سعي کنيد يک ساعت قبل به فرودگاه و يا راه آهن برويد تا بتوانيد کارهاي مربوط به بار و ساکن شدنتان را با ارامش انجام دهيد.

و اين را نيز به ياد داشته باشيد که اين مسافرت اولين مسافرت شما به عنوان زوج است پس سعي کنيد تمام تلاش خودرا براي خوشحال شدن و خوش گذشتن به شريکتان انجام دهيد

  • 5%
    - 5%
5%
درحال ارسال
امتیاز کاربر 5 (2 رای)

حتما ببینید

مراسم عروسی

مراسم عروسی تا به حال به اين فکر کرده ايد که در طول عمرتان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *