خانه / Vip / باغ تالار در گرمدره

باغ تالار در گرمدره

باغ تالار در گرمدره زن و مرد بعد از اينکه علاقه مند و عاشق يک ديگر شدند. با هم تصميم مي گيرند باغ تالار اجاره کنند تا شب زیبایی داشته باشند و این که زندگي زناشويي شان را آغاز کنند هر کدام درخواست مي کند که با ديگري ازدواج کند. چنان چه پاسخ مثبت باشد شما به مرحله بحراني برنامه ريزي براي عروسي رسيده ايد.
حال اين که شما بايد بدانيد که يک مراسم واقعا چه چيزي را به خود اختصاص مي دهد و برنامه هاي اصلي که بايد براي يک  موفق برآورده شوند چه هستند؟
به نظر شما چه تفاوت هايي در انواع باغ تالار در گرمدره مي باشد؟
در اين جا در مورد دو نوع  ( رسمي و غير رسمي ) توضيحاتي ارائه مي شود.

باغ تالار در گرمدره
باغ تالار در گرمدره

غير رسمي
اين نوع  مي تواند به سادگي انجام گيرد. مي تواند در داخل دفتر رسمي ثبت ازدواج و يا در کليسا صورت بپذيرد عروس و داماند حلقه ها را به دست يک ديگر مي کنند و اسناد ازدواج را امضا مي کنند و بدون هيجان و هياهو ازدواج مي کنند. باغ تالار در گرمدره رسمي
در اين نوع مهمانان به دعوت مي شوند و مراسم  نيز در باغ رستوران تالار و يا مکاني مخصوص صورت مي گيرد، بسياري از مردم ترجيح مي دهند،  به ياد ماندني داشته باشند. بنابراين به  رسمي روي مي آورند.
برنامه ريزي باغ تالار در گرمدره
براي اين که بتوانيد شبي به ياد ماندني رقم بزنيد، و هر چه بهتر مراسم رويايي جشن  تان برگزار کنيد نيازمند به يک برنامه ريزي دقيق مي باشيد . يک برنامه ريزي صحيح از برگزاري مراسم جشن ازدواج مي تواند شامل موارد زير باشد.
1- زماني را براي برنامه ريزي کنيد.
زمان برگزاري جشن  بسيار مهم و با اهميت مي باشد. چرا که ممکن است شما بخواهيد به خود زمان کافي بدهيد، تا اين که به انداه کافي پول جمع آوري کنيد. بيش تر زوج ها ممکن است بودجه کل مورد نياز براي برگزاري جشن  را نداشته باشند. بنابراين آن ها نياز به زمان بيش تري دارند تا اين که بتوانند براي مراسم جشن ازدواجشان پول جمع آوري کنند. در نتيجه زمان برنامه ريزي شده براي برگزاري مراسم ازدواج ، به شما اجازه برنامه ريزي مناسب براي  را مي دهد. و از اشتباهات در هنگام برگزاري  مي کاهد.

2- انتخاب يک مکان براي باغ تالار در گرمدره
محل برگزاري مراسم بايد به گونه اي باشد که براي چنين جشن هايي طراحي شده باشد و از امکاناتي نظير موسيقي، و هر نوع الزامات ديگري برخوردار باشد. شما مي توانيد مراسم خود را در تالار و يا رستوراني که در آن مهماني هم برگزار مي شود، برگزار کنيد و يا ممکن است ترجيح دهيد در فضاي باز مانند يک باغ زيبا يا ساحل ازدواج شما رخ دهد. نکته مهم و با اهميت اين است که مکان  شما بايد آرام بخش و جو مناسبي داشته باشد.


3- مشاوره قبل از ازدواج
زوج ها بايد قبل از ازدواج جلسات مشاوره داشته باشند، جلسات مشاوره مي تواند براي زوج ها مفيد و خوب باشد و به آنها کمک کند، که در راستاي زندگي مشترک يک گام مستحکم بر دارند. جلسات مشاوره مي تواند در زمينه عشق ، تعهد ، وفاداري ، پول ، سازش و درست در مورد هر چيزي که ازدواج به ارمغان مي آورد، باشد.
4- انتخاب حلقه ها
حلقه ازدواج نماد عشق است. که مشخص مي کند شخصي به فرد ديگري متعهد است. حلقه نماد وحدت است و هرگز اين وحدت شکسته نمي شود. حلقه ها قيمت هاي متفاوتي دارند. حلقه هايي که با الماس هستند گران تر اند ، حلقه هاي بدون الماس قيمت مناسب تري دارند. بعضي از زوج ها هستند که حلقه هاي ارزان و بدون الماس انتخاب مي کنند. چرا که مي توانند بعد از مراسم حلقه هاي بدون الماس تهيه کنند.. بهتر است بر اساس بودجه اي که داريد حلقه تهيه کنيد.


5- انتخاب تم باغ تالار در گرمدره
طراحي، رنگ، دکوراسيون، و هر موضوع و يا مفهومي که مي خواهيد در باغ تالار در گرمدره تان به تصوير بکشيد در انتخاب تم شما تاثير گذار مي باشد. اگر کمي خلاقيت داشته باشيد يا اين که با فرد خلاقي مشورت کنيد مي توانيد با ترکيب رنگ ها و يا گل آرايي و نيز ترکيبي از رنگ و گل و دکوراسيون براي موضوع خود تمي را انتخاب کرده و به تصوير بکشيد و شبي به ياد ماندني را رقم بزنيد.

6- انتخاب لباس باغ تالار در گرمدره
لباس هاي  مي تواند بسته به طرلحي و طرح مورد علاقه شما هزينه کم و يا زيادي را بر دوش شما بگذارد. در مراسم جشن  داماد بايد لباس مردانه مخصوص و عروس بايد لباس  تهيه کند که اين خود عامل بودجه اي به وجود مي آورد.
7- ايجاد فهرست مهماني
تهيه ليست مهماناني که به  تان بايد دعوت شوند ارتباط مستقيم با بودجه شما دارد. چرا که هر مهمان به عنوان يک بشقاب در صورت غذا خوردن به شمار مي آيد بنابراين هر چه مهمان بيشتري دعوت کنيد پول بيش تري براي صرف آن بايد پرداخت کنيد. هنگامي که ليست مهمانان خود را ايجاد مي کنيد، از اعضاي خانواده شروع کنيد و در مراحل بعدي به سمت دوستان نزديک و …. حرکت کنيد.
8- انتخاب کيک
باز هم اين مسئله(انتخاب کيک ) ارتباط مستقيم با بودجه در نظر گرفته شما دارد. باغ تالار در گرمدره با توجه به اين که شما چه بودجه اي براي کار داريد مي توانيد يک کيک  ساده و يا خوشمزه و يا شکلاتي و يا تزئين شده با گل هاي سه بعدي و … داشته باشيد.


9- قدرداني از مهمانان
شما مي توانيد براي اين که به مهمانان خود احترام بگذاريد و از آن ها تشکر و قدر داني کنيد هديه هاي کوچک به آن ها تقديم کنيد اين هدايا معمولا بسته هاي کوچکي مي باشد که به مهمانان داده مي شود و يا در ميز باغ تالار در گرمدره پذيرايي براي مهمانان قرار مي دهد. که مي توان به عنوان نمونه از قلب هاي بلوري و يا حکاکي هاي خاص و ….. نام برد.


10- سخنراني گرم
شما بايد براي سخنراني خود برنامه ريزي کنيد و متن سخن راني خود از قبل آماده کنيد سخن راني دامادها معمولا يک تشکر براي تمام شرکت کنندگان از جمله مهمانان و خدمه پذيرايي مي باشد.
داماد مي تواند به هر چيزي که براي سخن راني در مراسم باغ تالار در گرمدره مناسب است بپردازد.

4.0
درحال ارسال
امتیاز کاربر 4.8 (5 رای)

حتما ببینید

مراسم عروسی

مراسم عروسی تا به حال به اين فکر کرده ايد که در طول عمرتان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *