خانه / Vip / جواهرت عروس

جواهرت عروس

جواهرت عروس علاقه خانم ها به طلا ، جواهرات و انواع زيور آلات امري غير قابل انکار است که قبل از مراسم در باغ تالار باید خریداری شود . علم روانشناسي دلايل زيادي براي اثبات اين برهان ارائه کرده است ، از نظر روانشناسان طلا و جواهرات براي خانم ها به مثابه وجود نوعي پشتوانه است و داشتن مقدار زيادي از طلا ميتواند از لحاظ رواني استرس و ها و تنش هاي خانمها را تا حد زيادي کاهش دهد، همچنين جواهرت عروس براي زنان به عنوان وسيله اي براي ابراز وجود در اجتماعات است و همواره باعث افزايش اعتماد به نفس در خانم ها خواهد شد. قدمت علاقه خانم ها به آراستن خود با زيور آلات تقريبا با وجود اولين زنان برابر است!

جواهرت عروس
جواهرت عروس

همچنين طلا و جواهر معمولا يکي از انتخاب هاي تاثير گذار براي آقايان به شمار ميرود که ميتوانند با هديه دادن آن به خانم ها ، حداکثر سليقه خود را به آنها نشان دهند و به نوعي توجه آنها را به خودشان جلب کنند! جواهرت عروس از ديرباز هرچيزي که توانايي افزودن جذابيت ظاهري داشته باشد ، ميتواند به سادگي توجه خانم ها را تا حد زيادي به خود جلب کند! البته بديهي است که توجه و تمايل به افزايش جذابيت ظاهري براي خانم ها در روز هاي خاص زندگيشان به وفور بيشتر است.

جشن مراسم ازدواج معمولا خاص ترين و مهم ترين روز زندگي براي خانم هاست و سعي ميکنند در اين روز به آراسته ترين شکل ممکن ظاهر شوند.علاوه بر لباس عروس که بخش زيادي از ظاهر عروس را تشکيل ميدهد، جواهرت عروس از مهم ترين ارکاني است که ميتوانند به درخشش و جذابيت عروس خانم ها کمک شاياني کند. معمولا در بين خريد ها و مقدمات عروسي، خريد سرويس طلا از محبوب ترين خريد ها براي خانم هاست .

سرويس هاي طلا و جواهرات به دليل تنوع بسيار زيادي که دارند معمولا تا حد زيادي باعث سردرگمي خانم ها در هنگام خريد ميشوند و نيازمند صرف زمان بسيار زيادي هستند . البته با گسترش استفاده از اينترنت اين امر تا حد زيادي تسهيل شده و خانم ها قبل از اينکه وارد حجم عظيمي از انواع مدل ها شوند ، ابتدا مدل مورد پسند خود را انتخاب ميکنند و سپس با داشتن پيش زمينه قبلي وارد بازار طلا ميشوند .


پايه و بخش اصلي يک سرويس جواهر عروس، از طلا ساخته ميشود و بسته به سلايق و بودجه اختصاص يافته ، سنگ ها يا جواهرات گران قيمت به اين سرويس ها جلوه ميبخشند . در بين اين جواهرت عروس الماس و برليان به دليل کم ياب بودن و درخشش خاص و منحصر به فردي که دارند، پرطرفدار ترين و البته گران ترين نوع جواهرات هستند.

در بين ساير سنگ هاي قيمتي و رنگي معمولا يشم ، ياقوت ، تانزانيت و عقيق از سنگ هاي پرطرفدار و بسيار زيبا هستند. البته وجود سنگهاي گران قيمت براي سرويس طلا و جواهرات عروس از الزامات نيست و از مواردي است که ميتواند قيمت يک سرويس را تا چندين برابر افزايش دهد.
يک جواهرت عروس معمولا يا به صورت ست کامل از تکه هاي مختلف شامل گردنبند ، گوشواره ، دستبند و انگشتر است تشکيل ميشود يا به شکل نيم ست که بجاي 4 تکه از 3 تکه يا کمتر ساخته ميشوند. سرويس هاي طلا معمولا در دو رنگ با پايه طلا سفيد و زرد ساخته ميشوند که هر کدام طرفداران خاص خود را دارند.


به عنوان محدوده قيمتي ، با توجه به نوسانات و تغييرات دائمي قيمت هر گرم طلا، نميتوان قيمت مشخصي را براي يک سرويس طلا معين کرد اما به طور حدودي معمولا يک سرويس جواهرت عروس بدون جواهر و با حداقل وزن از قيمت حوالي 7مليون تومان آغاز ميشود و تا قيمت هاي 100 ها مليون توماني براي سرويس هاي لوکس و جواهردار ادامه دارد.

  • - 5
5
درحال ارسال
امتیاز کاربر 5 (1 رای)

حتما ببینید

شرایط ازدواج

شرایط ازدواج آیینی است که طی آداب و رسوم خاص هر کشور یا منطقه ، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *