خانه / Vip / آرایش عروس جدید ایرانی

آرایش عروس جدید ایرانی

آرایش عروس جدید ایرانی انتخاب مدل آرايش و البته مناسب براي عروس ها در خاص ترين شب زندگيشان در باغ تالار از مهم ترين چالش ها براي آنهاست زيرا پس از لباس عروس ، مدل ميکاپ عروس از مهم ترين عناصر تشکيل دهنده شکل ظاهري عروس است! يک ميکاپ شکيل و زيبا ميتواند ظاهر عروس را تا چندين برابر تغيير دهد و در حقيقت زيبا تر کند.
معمولا عروس ها ميکاپ و مدل موي مورد علاقه خود را از منابع مختلف مانند اينترنت انتخاب ميکنند و يا ميکاپ آرتيست خود ميخواهند آن سبک آرایش عروس جدید ایرانی را براي روز مراسم ازدواجشان بر صورت آنها پياده کند .

البته عده اي هم به خود اعتماد ميکنند و صفر تا صد کار را به او ميسپارند . آرایش عروس جدید ایرانی که معمولا اين کار خروجي بهتري هم دارد! آرايشگر هاي حرفه اي ، با توجه به آموزش هايي که ديده اند، معمولا از روي تشخيص حالات چهره عروس و بر اساس مدل صورت او مدل ميکاپ مناسب را انتخاب ميکنند تا بهترين بازده را بر روي صورت عروس خانم ها داشته باشد.

آرایش عروس جدید ایرانی
آرایش عروس جدید ایرانی

البته امروزه با گسترش ارتباطات و استفاده از شبکه هاي مجازي ، ميکاپ آرتيست ها معمولا يک تاريخ را در صفحه مجازي سالن خود مشخص کرده و از عروس هاي آينده دعوت ميکنند تا حضورا به سالن ها بروند و روند کار بر روي مدل ها يا عروس هارا تماشا کنند تا اگر مورد پسند واقع شد ، سالن را براي ميکاپ روز مراسم ازدواجشان انتخاب کنند و اين امکان براي عروس خانم هاي مشکل پسند ، چالش انتخاب ميکاپ آرتيست را تا حد زيادي مرتفع کرده است .

جالب است بدانيد بر خلاف گذشته که آرايشگر ها و حتي عروس ها ، تمايل زيادي به آرایش عروس جدید ایرانی هاي غليظ و رنگ دار داشتند ، امروزه مد به سمت طبيعي و ساده تر رفته و آرايشگرها به جاي بازي با رنگ ها، بيشتر به پوشاندن نواقص صورت و برجسته کردن نقاط قوت صورت عروس ها کار ميکنند ، اين سبک از ميکاپ ، به علت سادگي با نام ميکاپ اروپايي شناخته ميشود ، که بيشتر نقش گريم را بر روي صورت ايفا ميکند . اين سبک که به تازگي طرفداران زيادي در ايران پيدا کرده به سادگي و طبيعي بودن مشهور است . تکيه اصلي اين  بر روي نشان دادن زيبايي هاي طبيعي صورت است و معمولا روي صورت هاي طبيعي و بدون جراحي جلوه اي بسيار زيبا دارد.


از ديگر چيز هاي تغير يافته در نسل جديد آرایش عروس جدید ایرانی ، مدل موي عروس است. بر خلاف گذشته که يک وظيفه انجام تمامي مراحل را داشت ، امروزه آرايش عروس علاوه بر ميکاپ آرتيست نيازمند يک هير استايليست يا به لاتين Hair Stylist هم هست تا مو هاي عروس را به زيبا ترين شکل ممکن تغيير دهد.

البته موضوع به در روز عروسي محدود نميشود ، معمولا ميکاپ عروس از دو الي سه روز قبل از مراسم ازدواج ، با انجام مراحلي جانبي مانند پاکسازي صورت ، ماساژ صورت ، ويتامينه کردن و در صورت نياز رنگ کردن مو و مانيکور و طراحي ناخن آغاز ميشود تا اولا در روز مراسم پوست عروس کاملا آماده و پذيراي گريم باشد و ثانيا تمام زماني که عروس در سالن است به ميکاپ و مدل موي او اختصاص يابد و زماني هدر نرود!


هزينه هاي آرایش عروس جدید ایرانی کامل يک عروس امروزه سر به فلک کشيده و هرروز با افزايش قيمت دلار و در نتيجه گران شدن لوازم آرايش مورد استفاده آرايشگر ها رو به افزايش است. آرايش کامل عروس همراه با تمامي کار هاي جانبي در شهر تهران از 1مليون تومان تا هزينه عجيب 10 الي 12 مليون تومان متغير است !

  • 5%
    - 5%
5%
درحال ارسال
امتیاز کاربر 5 (1 رای)

حتما ببینید

شرایط ازدواج

شرایط ازدواج آیینی است که طی آداب و رسوم خاص هر کشور یا منطقه ، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *